Individuální sezení

Psychoterapie se dotýká témat sebepřijetí, hodnoty, vztahů, svobody a omezení, potřeb a jejich naplňování, spokojenosti a zklamání. Mám zkušenost, že postupné odkrývání obsahů naší duše, práce s emocemi, zabývání se tématem zodpovědnosti a smyslem vede postupně ke změně. Sezení je impulz, který nasměruje, ta hlavní práce přichází po něm. Využívám koncept tzv. psychodynamické psychoterapie (hlubinné, zabývající se nevědomím a vztahy) v kombinaci s kognitivně-behaviorální terapii a na řešení zaměřený přístup.

Jak probíhají sezení?

Prostor vytváříme společně. Důvěra se buduje postupně. Ze začátku se ptám na zkušenosti s terapií… Co vyhovovalo, co ne? Jaké jsou představy o terapii? Co očekáváte? Z čeho máte největší obavu? 

Pomáhám Vám zvědomit si, „o co vlastně jde“, co vás podporuje a co brzdí. Společně se domlouváme na čem budeme pracovat a jakým způsobem. Co mohu nabídnout a jakou formou . Zajímá mě Vaše historie, podrobnosti, postoje, silné zkušenosti, aktuální problémy. Používám různé přístupy. Dovoluji si poukazovat na některé oblasti, které jsou z mého pohledu důležité. Občas zadávám úkoly, samozřejmě dle dohody. 

Základním východiskem mé práce je respekt k Vašemu prožívání a mentálnímu světu. Důležitá je pro mě poctivost v práci a maximální možné porozumění Vašemu vnitřnímu světu.

možnosti setkávání

INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

900 KČ / 60 MIN

ON-LINE SEZENÍ PO 16H

1200 kČ / 60 MIN

Pokud máte zájem o informace ohledně plánovaných seminářů, článků, jiné inspirace...

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU MÉHO NEWSLETTERU

Nespamuji, snažím se nebýt otravný, kdykoli se odhlásíte :).

Přihlášením souhlasím se shromažďováním, uchováváním a zpracováváním mých osobních údajů v souladu s podmínkami jejich ochrany. Rozumím, že mám právo kdykoli tento souhlas odvolat.