Souhlas se zpracováním osobních údajů a jejich ochrana

I. Souhlas se zpracováním osobních údajů a jejich ochrana

 

Děkujeme za Vaši návštěvu na stránkách www.michalraszka.cz. Správcem údajů je Michal Raszka (IČ 87687020 se sídlem Vendryně 1307, 739 94 Vendryně), který  všechny osobní údaje sbírá, zpracovává a nakládá s nimi v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů) a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) obecného nařízení o ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním osobních údajů.

 

Elektronickou formou uchováváme a zpracováváme následující osobní údaje: Vaše jméno a příjmení, adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu, platné fakturační údaje, včetně IČO.

 

To vše na dobu neurčitou nebo do odvolání tohoto souhlasu. 

 

II. Právo na informace

 

Michal Raszka na požádání podle možností obratem a písemně oznámí, zda a jaké osobní údaje má o Vás zaznamenané. Pokud by navzdory snahám o správnost údajů a aktuálnost byly zaznamenány nesprávné informace, neváhejte nás kontaktovat, na požádání je opravíme. Pokud máte otázky týkající se zpracování vašich osobních údajů, napište je na raszkamichal@email.cz, kde Vám jsme k dispozici nejen v případě žádosti o informace, ale i v případě podnětů nebo stížností.

 

III. Použití a postoupení osobních údajů

 

Osobní údaje se zaznamenají jen tehdy, když nám je poskytnete z vlastní vůle, například v rámci registrace, anket, vypsání cen nebo na realizaci smlouvy, koupi našich produktů, účasti na seminářích apod.

 

Správce používá Vaše osobní údaje za účelem realizování domluvené služby a prodeje produktu, dále komunikace ohledně produktů, objednávek, evidence a potvrzování domluvených termínů, spolupráce, fakturace či poskytování informací. To vše vždy jen v takovém rozsahu, jaký je k tomu potřebný.

 

Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány pouze pro potřeby správce Michala Raszky. Žádné údaje nejsou postoupeny třetí osobě. Postoupení osobních údajů orgánům veřejné správy následuje jen v rámci závazných právních předpisů. 

 

IV. Možnosti odhlášení

Vaše údaje budou používány k tomu, abychom Vás mohli informovat o produktech a službách, případně zjistit Váš názor na ně, tedy získat zpětnou vazbu. Účast na akcích je dobrovolná. Pokud byste s nimi nesouhlasili, můžete to kdykoliv oznámit, abychom mohli údaje zablokovat.  

V případě emailové komunikace se z odběru můžete kdykoliv odhlásit.

Pokud máte zájem o informace ohledně plánovaných seminářů, článků, jiné inspirace...

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU MÉHO NEWSLETTERU

Nespamuji, snažím se nebýt otravný, kdykoli se odhlásíte :).

Přihlášením souhlasím se shromažďováním, uchováváním a zpracováváním mých osobních údajů v souladu s podmínkami jejich ochrany. Rozumím, že mám právo kdykoli tento souhlas odvolat.