Platební podmínky, dodání a průběh platby

Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost Comgate a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty najdete na www.comgate.cz

Více informací přímo o platební bráně zde https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Platbu provedete přímo na platební bráně po dokončení objednávky pomocí formuláře, nebo vás brána přesměruje do internetového bankovnictví, případně na stránku, která odpovídá zvolené platební metodě v objednávce.

Po odeslání platby vám Comgate zašle e-mail, ve kterém najdete odkaz pro sledování stavu platby, nebo ve kterém obdržíte instrukce pro dokončení platby.

Všechny informace o vašich platbách včetně čísla platební karty jsou zabezpečeny šifrovanou komunikací a Comgate s nimi nakládá v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem kartových asociací PCI DSS.

K platě můžete využít kartu nebo bankovní převod.

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány Comgate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak můžete být požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platit můžete VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro. Více informací najdete zde https://help.comgate.cz/v1/docs/cs/platby-kartou.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Více podrobností o této možnosti můžete najít na stránkách Comgate (https://help.comgate.cz/docs/bankovni-prevody).

daňový doklad

V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

Prodávající na základě kupní smlouvy vystaví kupujícímu daňový doklad – fakturu. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu v den zakoupení, ta je zaslaná na e-mail kupujícího. Prodávající není plátcem daně z přidané hodnoty.

dodání

U on-line vzdělávacích produktů se dodáním rozumí zaslání přístupových údajů ze strany prodejce na e-mailovou adresu zákazníka uvedenou v prodejním formuláři, případně zasláním odkazu URL adresy. Přístupové údaje poskytne prodávající zákazníkovi až po zaplacení celé kupní ceny.

kontakty comgate

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267
https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Pokud máte zájem o informace ohledně plánovaných seminářů, článků, jiné inspirace...

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU MÉHO NEWSLETTERU

Nespamuji, snažím se nebýt otravný, kdykoli se odhlásíte :).

Přihlášením souhlasím se shromažďováním, uchováváním a zpracováváním mých osobních údajů v souladu s podmínkami jejich ochrany. Rozumím, že mám právo kdykoli tento souhlas odvolat.